CA Factory Üzletépítők Napja

Két hete, szombaton vettem részt ezen a jó kis rendezvényen. Mindenképpen szerettem volna élménybeszámolót tartani, mert meg akarom osztani a DXN által nyújtott lehetőségnek azt az oldalát is, amivel nem csak pénzt lehet keresni, hanem a személyes fejlődésünket is támogatja.

Pénzkeresés vállalkozással

Az teljesen egyértelmű és már többször is utaltam rá, hogy a DXN-nel pénzt lehet keresni. Sőt, ha valaki komolyan veszi, akkor komoly pénzeket. Ehhez már üzletépítőnek, vállalkozónak kell lenni, hiszen csak akkor működik komoly üzletként egy vállalkozás, ha úgy is van kezelve.

Előző bejegyzésemben írtam arról, hogy én is elindultam a DXN-es vállalkozásom felépítésében azon az úton, melynek első lépcsőfoka az úgynevezett Star Agent szint. Jelentem, azonnal látszott a havi bónuszomon is, hogy szintet léptem, mert már 25%-ra emelkedett a számomra juttatható jutalék összege. Nemhiába mondja mindenki a legnagyobbak közül is, hogy ez a legfontosabb szint a DXN-nél. Ugyanis ez ad egy igazi lökést az embernek, mert megmutatja, hogy mennyi pénz és mennyi lehetőség van ebben az üzletben.

(tovább…)

QSA lettem. De az meg mi?

Tegnap hivatalosan is megerősítették, amit már márciusban sejtettem. QSA lettem. Na, jó de az meg mi? Kérdezheted teljesen jogosan. Ez az angol Qualified Star Agent rövidítése. Gondolom még ez sem mond sokat, ezért elárulom, hogy ez a DXN első üzletépítő szintje. Ez több előnnyel is jár azon túl, hogy ez az egyik legfontosabb szint a cégnél és minden hálózatépítőjének pályafutásában. Az egyik előny, hogy innentől már 25%-os jutalékot kapok a hálózatom forgalmának értékesítési értékéből. Ebben benne van egyébként a saját fogyasztásom is, így mostantól még olcsóbb lesz a kávém. 🙂

Hogyan?

(tovább…)

Igyál kávét és keress pénzt!

Sokszor gondolkodtam, hogy hogyan lehetne nagyon röviden felvázolni, hogy a DXN-nel milyen lehetőséget tudok ajánlani és hogyan lehet a legegyszerűbben pénzt keresni vele. Hát egy mondatban ennyi lenne:


Igyál kávét és keress pénzt!

Hogyan? Természetesen ennél azért többről van szó, de az egymondatos lényeg ennyi. Vedd meg magadnak, vagy magatoknak családon belül a saját fogyasztásra való kávétokat és tulajdonképpen ezt kell megmutatni másoknak is. Ha az ajánlásunkkal mások is így tesznek, akkor már el is kezdődött a DXN-es vállalkozásunk fejlődése. Ha mindenki ugyanezt az egyszerű dolgot megteszi, akkor pedig elkezd egyre több profitot termelni az üzletünk.

És most jön a lényeg, ami nagyon megkönnyítheti a dolgod. Az egész világon a leggyorsabban Kócsó László lett az, aki elérte a DXN-en belül a legmagasabb üzleti szintet. Tudod, hogy ő mit mondott? 

„Nem azért iszom ezt a kávét, mert benne vagyok az üzletben, hanem azért vagyok ebben az üzletben, mert jó a kávé!”

Több ismerősöm is már több, mint egy éve issza a DXN kávéit anélkül, hogy egyáltalán érdekelné az üzleti rész. Szerinted, ha nem lenne jó a kávé, akkor megvennék anélkül, hogy bármi érdekük fűződne hozzá? 

Szóval a kávé része tuti dolog. Finom és egészséges! Az üzleti részt röviden felvázoltam: Igyál kávét és keress pénzt! 🙂

Röviden ez a lényeg. Ugye nem bonyolult? Érdekelnek a további részletek? (hiszen nyilvánvalóan ez csak egy figyelem felkeltésére alkalmas bejegyzés). Kérd a bővebb infomrációt a „Start” oldalon, e-mailben!

Keress meg az elérhetőségeimen, vagy vágj bele önállóan ezen a linken. Természetesen utána is kérhetsz segítséget! Hiszen tudod, ahogy már írtam…Én csak akkor leszek sikeres, ha másokat sikerre segítek! Komolyan azt szeretném, hogy minél előbb keress te is pénzt, hiszen az én üzletem is ettől lesz nagyobb és stabilabb.

Keress meg, vagy regisztrálj és keress meg! 🙂

Mindig van más választásod!

Közeleg az év vége. Megvolt a karácsonyi nagy hajtás. Bevásárlás, rohangálás, készülődés. Mostanra eljött végre egy kis igazi kikapcsolódásra való idő. Minden lenyugszik ilyenkor. Elcsendesedik a világ körülöttünk és élvezi a család a nyugodt együttlétet. Legalábbis nálunk, ez most a program.

Remek alkalom ez arra, hogy egy kényelmes fotelba, vagy kanapéra befészkelve magunkat, elolvassunk egy jó könyvet, ha már a Reszkessetek betörőket unjuk a tévében. 🙂 Így tettem én is. Még a nyáron megvásároltam magamnak egy könyvet, amit most végre el is tudtam olvasni. Erről szeretnék most egy kis ajánlást írni.

(tovább…)

Vevők szerzése – Tartalom Marketing és Szövegírás

Igaz, az előző bejegyzésemben azt igértem, hogy leírok pár szempontot, amik alapján könnyebben eldönthetjük, hogy egy nagyszerűnek látszó pénzkereseti lehetőség, valójában az, vagy valamilyen csalás, átverés. Ennek ellenére most mégsem ez lesz a téma, hanem az internetes jelenlét, a tartalom marketing, ami profitot hozhat.

Nem titok, hogy manapság a sikerhez az kell, hogy az ember el tudja adni magát, vagy a termékeit. Az is biztos, hogy manapság az emberek viszont nagyon utálják, ha el akarnak nekik adni valamit. Hogy lehet ebből az ellentmondásból mégis jövedelmező üzletet összehozni? Hát úgy, hogy bár utálják az emberek az eladást, de vásárolni szeretnek. Innentől kezdve azon kell dolgozni, hogy olyan értéket adjunk nekik, ami valamiért kell nekik. Mindegy, hogy az egy szolgáltatás, vagy egy termék. Fel kell építeni a bizalmat, és jó megoldást kell adni az érdeklődők problémájára. Ha ebben jók vagyunk, akkor amolyan mindenki jól jár üzlet jön létre. Az érdeklődők szívesen vásárolják meg azt a dolgot, amivel a problémájukat meg tudják oldani. (tovább…)